S ohledem na externí realizace u našich zákazníků, důrazně doporučujeme, vždy sjednat osobní termín pod číslem:

+420 728 076 479, p. Ensinger

Krmiva určená speciálně pro koi řady Ogata Koi Farm, vhodné pro použití pro včechny vodní živočichy, plovoucí, nikdy nekalí vodu

 
Od 04/2015 v nabídce také krmiva švýcarského výrobce Hokovit, velikost granule 4,0 a 6,0 mm, balení 5kg a 15kg. Druhy WheatGerm, Color Mix, Spirulina, speciální krmiva pro chladnou a studenou vodu, krmiva pro jeseterovité ryby, růstová krmiva KOI Growth a mnohé další typová označní.
 
 
 

Carp Pond PRIMARY BASIS

Je standardní krmivo pro zdárný růst japonských koi. K vyvážené výživě jsou v optimální rovnováze vybrány výhradně vysoce hodnotné přísady minerálů a vitamínů. Jednou z dalších přísad jsou balastní látky, které podporují ideální prostředí v trávicím systému vodních živočichů. Složka karotin zamezuje degenerativním onemocněním v místech hiban (tzv. červeného zbarvení u koi). K použití taktéž jako základ krmiva, do kterého lze přimísit další speciální přísady z řady krmiva Carp Pond.

Při teplotách vody nad 10°C krmte jednou až dvakrát denně. Při teplotách 18°C a výše, krmte dvakrát až čtyřikrát denně. Krmte vždy jen tolik množství, které ryby zkonzumují během 5 - 10 minut. Nezkrmené krmivo musí být z vody odstraněno.

 

Carp Pond PERFORMACE

Chcete-li u vašich koi zdůraznit červenou barvu, poté je krmivo PERFORMANCE ideální volbou. Obsahuje vyvážené množství mořských řas a je obohaceno astaxantinem,  typem karetenoidu, který koi potřebují k vybarvení. Dále obsahuje důležité stopové prvky pro zdravý vývoj koi. Je ideálním růstovým krmivem pro teplé letní měsíce. Velmi důležitou přísadou je taktéž česnekový extrakt, jako speciální formule k eliminaci endoparazitů, parazitujících v zažívacím traktu koi.

Při teplotách vody nad 14°C krmte jednou až dvakrát denně. Při teplotách 20°C a výše, krmte dvakrát až čtyřikrát denně. Krmte vždy jen tolik množství, které ryby zkonzumují během 5 - 10 minut. Nezkrmené krmivo musí být z vody odstraněno.

 

Carp Pond SPIRULINA

Při nízkých, nebo kolísavých teplotách vody je zapotřebí lehce stravitelné krmivo. SPIRULINA je ideálním krmivem a nejlepší volbou na jaře a na podzim. Obsahuje dostatek lehce stravitelných látek obohacených spirulinou, která dodá nejen nenahraditelnou formu vitamínů, ale v jarních měsících doslova nastartuje koi zesláblé přezimováním. Tento typ krmiva je vhodný již při teplotách kolem 8°C. Přimícháním do růstového krmiva je výbornou příměsí pro všechny druhy letního růstového krmiva.

Na jaře a na podzim při stabilních teplotách nad 8°C krmte 1 denně. Při teplotách vody nad 10°C krmte jednou až dvakrát denně. Při teplotách 18°C a výše, krmte dvakrát až čtyřikrát denně. Krmte vždy jen tolik množství, které ryby zkonzumují během 5 - 10 minut.

Jarní akce na krmivo řady OGATAKOI zde: crystal-bio.webnode.cz/news/krmivo-pro-koi-2013-jiz-v-prodeji/

 

 

 

Máte zájem o naše produkty, nebo máte dotazy k našemu krmivu, kontaktujte nás. Tel.: (+420) 728 076 479, nebo zde kontaktovat.

Krmiva Ogata Koi Farm