S ohledem na externí realizace u našich zákazníků, důrazně doporučujeme, vždy sjednat osobní termín pod číslem:

+420 728 076 479, p. Ensinger


Ponorné germicidní UVC lampy

 

Dezinfekce vody pomocí UVC technologií chrání životního prostředí a nalézá použití v mnoha odvětvích, jako např. všeobecné vodní hospodářství, rybníkářství, úprava bazénové a pitné vody, ČOV, desinfekce studniční vody, odpadové hospodářství, vzduchotechnika, gastronomie, masný průmysl, zdravotnictví, desinfekce povrchů a další. Tento čistě fyzikální proces, eliminuje použití chemických látek na minimum. Dodáváme různé druhy systémy germicidních zařízení a příslušenství. Poradíme vám, ať už se jedná o jednoduchá dezinfekční zařízení pro úpravu rybničních a bazénových vod, nebo o zařízení určená pro profesionální dezinfekci ve výrobním sektoru. UV-C vlnová délka 253,7 nm, je svým baktericidním účinkem ideální pro UV dezinfekci vzduchu, vody, ploch a potravinářství. DNA mikroorganismů je pomocí UV-C záření natolik narušena, že další rozmnožování již není možné. Proto je použití UV dezinfekce velmi různorodé.

Především v recirkulačních zahradních rybnících dochází často k nadměrné obsádce ryb. Aby se zabránilo přetížení ekosystémů, skýtá aplikace UVC finančně nenáročné výhody. Aby bylo v rybích farmách mikrobiální zatížení vody udrženo na nízké úrovni, je UV dezinfekce jediné možné řešení, bez použití chemických prostředků. UV záření eliminuje veškeré biologické zákaly vody, shlukuje a ničí buněčné struktury řas, narušuje DNA parazitů, bakterií a virů. Dodáváme potřebné systémy UVC a odpovídající příslušenství.

Návod k UV-C ponorným lampám ke stažení v PDF zde: navod k použití UVC uvtechnics.pdf (376630)

Více k UV lampám zde: zahradni-jezirka-koi.webnode.cz/uv-lampy-zahradni-jezirka/

Máte dotazy, nebo si přejete nezávaznou cenovou nabídku? Kontaktujte nás zde kontaktovat nebo na Tel.: (+420) 728 076 479