S ohledem na externí realizace u našich zákazníků, důrazně doporučujeme, vždy sjednat osobní termín pod číslem:

+420 728 076 479, p. Ensinger

Ponorné UVC Série Short/44 CNSVZT

Ponorná UVC lampa série Short/44 CNSVZT, pro profesionální použití a industrii, pro aplikace s nedostatkem montážního prostoru a pro aplikace v bubnových a štěrbinových filtracích.

Šroubení typu CNSVZT určeno pro volnou montáž

Doporučení: pro montáž ve vodorovné poloze doporučujeme použít alternativní sestavu šroubení CNSDIN, které umožňuje pevnou instalaci části reaktoru. Výměna výbojky následně s možností přes zadní část šroubení, není tedy potřeba demontáž cele lampy a vypuštění vody z filtračních nádrží, křemenná trubice včetně šroubení zůstává při výměně namontována pod vodou.

Použití pro koupací jezírka, bazény a zahradní rybníky

Výkon 44 Watt

Délka reaktoru 408 mm

Životnost lampy 16.000 hod. amalgámová nízkotlaká výbojka

Nízkotlaká amalgámová výbojka T5 UVC v křemenném pouzdru pro přímou aplikaci do vody, pro montáž do potrubních a filtračních systémů. Šroubení z nerezové oceli DIN 1.4571 jako ukončení křemenné trubice. Křemenná trubice je držena pomocí aretačních EPDM kroužků, v případě poškození trubice tedy odpadá nutnost výměny šroubení. Za použití alternativního šroubení SNSDIN výměna zdroje T5 bez nutnosti demontáže reaktoru pomocí šroubení na zadní straně ponorné lampy. Elektronický předřadník s teplým startem v pouzdru ABS IP56, kabel 230V v délce 2m, kabel napájecí v délce 3m. Instalace jen odbornou firmou, zásuvku 230V nutno jistit potřebným jističem a proudovým chráničem.

Montováno v ČR výhradně z dílů vyrobených v SRN.

Volitelné příslušenství (není součástí produktu):

- úchytky pro montáž krabice předřadníku na zeď

- výměnná doplňující stěnová příruba FL-CNS pro montáž do filtračních systémů a potrubí

- alternativně s použitím šroubení CNSDIN

- prodloužení kabelů dle přání zákazníka

Poznámka: kontaktujte nás se svým dotazem, doporučíme nejvhodnější sestavu pro vaše konkrétní použití.

 

Máte dotazy, nebo si přejete nezávaznou cenovou nabídku? Kontaktujte nas zde kontaktovat nebo na Tel.: (+420) 728 076 479.

Fotogalerie: Série Short/44 CNSVZT