S ohledem na externí realizace u našich zákazníků, důrazně doporučujeme, vždy sjednat osobní termín pod číslem:

+420 728 076 479, p. Ensinger

O nás, zahradní jezírka, Crystal Bio filtrace, vše pro KOI

 

Naší hlavní prioritou je spokojený zákazník. Držíme se moderních trendů a u staveb zahradního jezírka klademe důraz na kvalitu odvedené práce a použitého materiálu. Veškeré naše práce jsou "šité na míru" s individuálním přístupem k prostorám a přáním zákazníka, neboť ty jsou alfou a omegou našeho podnikání.

Již více jak 15 let se zabýváme výstavbou a realizací vodních zahrad, stavbou jezírek, koupacích rybníků a vším kolem koi. V našich realizacích zahradních jezírek, využíváme dlouholetých poznatků a zkušeností v praxi. Nevěříme žádným rostlinným čističkám, ani chemikáliím, které jsou všude možně dostupné. Orientujeme se na profesionální plánování, stavební realizace a osvědčenou rybniční techniku. Za účelem mechanické separace hrubých nečistot, využíváme mechanických spádových sít, štěrbinových filtrů a bubnových automatů o separační filtrací od 30 - 300 mikrometrů.

Plánujeme a stavíme precizní biologické čističky rybničních vod, to vše s garancí naprosto čisté vody. Naše reference mluví za nás. Nebudeme vám nic slibovat, ale dovezeme vás na přání k našim zákazníkům, kde potvrdí naše slova a vy uvidíte výsledky naší práce.

Aplikujeme UVC germicidní systémy renomovaných německých výrobců a k těmto systémům dodáváme a montujeme veškeré příslušenství, jako UV řídící jednotky, UV optická čidla, elektronické a digitální předřadníky, to vše pro industriální UV použití. Nevyužíváme spotřebního zboží, které naleznete v každém hobby marketu, ale spolupracujeme s prvotřídními evropskými výrobci germicidní techniky.

Dovážíme a prodáváme japonské koi chovatele Manabu Ogata, spol. Ogata Koi Farm Ltd. Prodejem koi však naše práce nekončí. O zakoupené koi se vám v případě potřeby celoročně postaráme. Jsme vždy osobně k dispozici a v případě potřeby poskytneme nejen důležité rady, ale také osobně provedeme údržbu a opravy vašeho zařízení.

Dodáváme plnohodnotná krmiva dle receptur renomovaných chovatelů koi, dle potřeb roční doby, obohacené o veškeré potřebné látky, jako vitamíny a minerály.

Naše práce nás baví a jsme jí posedlí. Těší nás dlouhodobá spokojenost našich zákazníků nad provedeným dílem a kvalitně odvedenou prací.

 

We are official representative of Ogata Koi Farm Ltd.

Kliknutím na obrázek přejdete k na pohledy do Ogata Koi Farm Ltd., Japonsko

 

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat.

 

Odkaz PDF architektonická jezírka:             jezírka[1]arch..pdf (347,5 kB)

Odkaz PDF filtrační médium Crystal Bio:      Crystal Bio[1].pdf (257,4 kB)

 

Krmiva řady OGATA KOI